Bugun...
Bizi izleyin:Başkan Güngör, Afşin ve Elbistan’da Vatandaşlarla Buluştu

Tarih: 20-04-2023 22:14:59 + -


Başkan Güngör, Afşin ve Elbistan’da Vatandaşlarla Buluştu


Başkan Güngör, Afşin ve Elbistan’da Vatandaşlarla Buluştu

 

Elbistan ve Afşin’de bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Başkan Güngör, “Hemşehrilerimizin büyük bir azimle hayatın normalleşmesi noktasında yoğun gayret gösterdiğine şahit olduk. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm kurum ve kuruluşlarımızla şehrimizi alt ve üstyapısıyla yeniden inşa edeceğiz” dedi.

 

Şehir merkezinde ve ilçelerde depremzedelerle bir araya gelmeyi, taleplerini dinlemeyi ve acılarını paylaşmayı sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 6 Şubat’ta meydana gelen ikinci depremin merkez üssü Elbistan’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Geçici iş yerlerinde esnafları ziyaret eden ve taleplerini dinleyen Başkan Güngör, çarşıda alışveriş yapan vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

 

Başkan Güngör, Afşinlilerle İftar Yaptı

Başkan Hayrettin Güngör, Elbistan ziyaretlerinin ardından Afşin’e geçti. İngiltere Kahramanmaraşlılar Derneği’nin düzenlediği iftar programına katılan Başkan Güngör, Ramazan’ın 28. iftarını Afşinlilerle birlikte yaptı. İftar programı sonrası Başkan Hayrettin Güngör, 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ve 28. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Koray Kıraç ile 6 Şubat’ta meydana gelen depremde evladını kaybeden Bakraç Mahalle Muhtarı Necdet Eroğlu’na taziye ziyaretinde bulundu. Afşin programı, AK Parti seçim ofisi ziyaretiyle noktalandı.

 

Hayat Normalleşiyor

Elbistan ve Afşin ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Şehir merkezimizin yanı sıra ilçelerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, acılarını paylaşmaya ve taleplerini dinlemeye gayret ediyoruz. Bugün de Elbistan ve Afşin ilçelerimizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin büyük bir azimle hayatın normalleşmesi noktasında yoğun gayret gösterdiğine şahit olduk. İlçelerimizde geçici barınma merkezi ve çarşılarımızın kurulumu tüm hızıyla sürüyor. Esnaflarımız ticari faaliyetlerine devam ediyor. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm kurum ve kuruluşlarımızla şehrimizi alt ve üstyapısıyla yeniden inşa edeceğiz” cümlelerini kaydetti.
Bu haber 1389 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
  ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
 • Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
  Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
 • Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
  Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
 • Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
  Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
 • Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
  Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
 • Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
   Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
VİDEO GALERİ
YUKARI