Bugun...
Bizi izleyin:İzomir; İnşaat Sektöründe Büyük Adımlar Atıyor

Tarih: 20-09-2021 12:54:50 + -


Müteahhitler, sektöre yeni giren megabloklara tam not verdi.


İzomir; İnşaat Sektöründe Büyük Adımlar Atıyor

 

 

Geçtiğimiz günlerde kendi sektöründe ki inşaatçı iş adamları ile bir araya gelerek tanıtımını yaptığı megablok, müteahhitlerin ilgisini çekti. Ev sahipliğini izomir'in ve bölge bayiilerinin yaptığı proğramda, kahramanmaraş'ın en güçlü müteahhit ve mühendisleri, sektöre yeni giren megabloklara tam not verdi.

İnşaat Sektörüne dair açıklamalar da bulunan Zafer YAŞAR, inşaat sektörünün son 3 yıldır büyük bir sınavdan geçildiğini belirterek 2020 -2021 yılında dan itibaren toparlanmaya başladığını söyledi. 

  Zafer YAŞAR SÖZLERİNE ŞÖYLE DEVAM ETTİ: İsrafa gerek yok, iyi planlama şart, megablok’un çok büyük avantajları var, Binalarınıza daha iyi ısı yalıtımı yapmaya hazırız. Mega bloğumuz sesleri engelliyor ve konforlu bir ortam sağlıyor. Mega bloğumuz daha dayanıklı ve daha sağlam, bu sayede evlerimiz ve binalarımız çok daha güvenilir olur. Bizim istediğimiz vatandaşlarımızın dayanıklı ve sağlam binalarda oturmalarını sağlamak. Mega bloğumuz, ısı yalıtımı ile yüzde 80 ısı tasarrufu yapar ve faturalarınızın daha düşük gelmesini sağlar.

Doğalgaz ve Elektrik faturalarının artmasıyla, yükselecek faturalara karşı önlem için en etkili yol enerji tasarrufu yapmaktan geçiyor, ısı yalıtımı enerji tasarrufu sağlıyor. Rahatsız olduğunuz araç seslerini de engeller. Kapılar da enerji verimliliği göz önüne alınarak seçildi, ısı kaybını etkileyen en önemli unsurların başındadır. Mega bloğumuz depreme dayanıklı bir ürün, ısı kayını minimuma indirerek evinizin yazın soğuk kışın da sıcak kalmasını, küf ve mantar oluşumunun önüne geçer. En büyük etkisi ise ülke ekonomisini ve çevre kirliliğine katkı sağlamsı binalarımızın dış cephesini daha iyi görünmesini binanın değerinin artmasını sağlar. Güven duvarı örmek zordur, yıkmakta bir o kadar kolaydır. Her binayı yapan kişi yüklenici değildir. Megablock ‘u seçerseniz sizin için daha iyi sonuçlar çıkacağına garanti veririz, vatandaşlarımıza tapusu ve yapısı hazır binalara müşteri olmasını öneririz.  Kahramanmaraş’ta kullanmakta olduğumuz megabloklar kendi sektöründe büyük ilgi gördü diğer taraftan da tanıtımları yapıldı. Diyerek sözlerine son verdi. 

Haber/ Merve Gül/ Öznur Ekiz
Bu haber 1258 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
 • Manken
  Manken
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
  ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
 • Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
  Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
 • Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
  Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
 • Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
  Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
 • Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
  Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
 • Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
   Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
VİDEO GALERİ
YUKARI