Bugun...
Bizi izleyin:Yusuf Kahraman, yeni eğitim ve öğretim yılı ile ilgili mesaj yayımladı!

Tarih: 12-09-2022 14:50:46 Güncelleme: 12-09-2022 15:06:46 + -


Yeni eğitim-öğretim yılının başlıyor olması dolayısıyla mesaj yayımlayan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman; "2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ilk ders zilini 12 Eylül Pazartesi günü çalıyoruz…" dedi.


Yusuf Kahraman, yeni eğitim ve öğretim yılı ile ilgili mesaj yayımladı!

Yeni eğitim ve öğretim yılına başlarken geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve büyük fedakârlıklarla yurdun her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyorum.

Salgın sürecinin ardından 2021-2022 eğitim ve öğretim yılını öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin destekleri, Bakanlığımızın kararlı tutumunun ardından kesintisiz olarak yüz yüze tamamladık. Bu eğitim ve öğretim yılını da alacağımız tedbirler ile yüz yüze tamamlayacağımıza inancım tamdır.

Sevgili öğrencilerimiz!

Geçen yıllarda olduğu gibi ders kitaplarınızı bugün itibari ile sıralarınızda hazır bulacaksınız. Aynı zamanda bu yıl ilk defa yardımcı kaynak kitaplarınızı da ders yılı başında ders kitaplarınızla birlikte ücretsiz olarak almış olacaksınız. Bizler maddî ve manevî her konuda sizlere destek olmaya devam edeceğiz.

Sizlerin her birinizin akademik olarak başarılı olmasını isteriz ama bundan daha önce sizlerin ahlâklı, erdemli ve karakterli birer insan olarak yetişmenizi daha çok istiyoruz. Her insan akademik olarak başarılı olamayabilir ama her insanın bir becerisi ve yeteneği vardır. Bunlar doğrultusunda kendi hayatlarınıza yön verebilirsiniz. Ancak karakterli, erdemli ve ahlâklı bir insan olamazsanız ne akademik başarınızın ne becerilerinizin ne de yeteneklerinizin bir anlamı olur. Bunun için öncelikli olarak iyi birer insan olmayı hedeflemenizi temenni ediyoruz.

Sevgili öğretmenlerimiz!

Kuşkusuz toplumumuzun eğitim kalitesini daha fazla artırmak noktasında en büyük sorumluluk, sizlere düşmektedir. Aramıza yeni katılan eğitim neferleri ile birlikte eğitim ve öğretim camiası olarak ülkemizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağınızdan hiçbir şüphemiz yok.

Sevgili velilerimiz!

Gönülleriniz ferah olsun! Tüm birimlerimiz ve ekibimizle yeni eğitim ve öğretim dönemine hazır bir şekilde başladık. Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı iyi ve başarılı birer birey olarak yetiştirmek adına gecemizi gündüzümüze katacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.
Bu haber 982 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Eğitim Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
  ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
 • Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
  Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
 • Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
  Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
 • Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
  Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
 • Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
  Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
 • Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
   Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
VİDEO GALERİ
YUKARI